Jak na rekonstrukci koupelny

Potřebujete zrekonstruovat koupelnu, sprchový kout či bytové jádro? Obraťte se na profesionála v tomto oboru firmu REKOBYT Brabec Praha. Rekonstrukce provádíme ve všech typech bytů či domů. Koupelny modernizujeme vždy dle Vašeho přání, ať už dle nejnovějších trendů, tak v klasickém provedení. Provádíme jednoduché finančně nenáročné rekonstrukce starých koupelen i jedinečné atypické rekonstrukce.

Na začátku všeho je představa

Uvědomte si, co od Vaší nové koupelny očekáváte. Zejména u starších domů a bytů je zásadní problém s dispozicemi a místem. Ne vždy se do požadovaného místa vejde vše potřebné. Pokud jste přesvědčeni o tom, že by se Vám v koupelně hodilo více místa či Vám Vaše vybavení koupelny dosluhuje, je načase se pustit do rekonstrukce s firmou REKOBYT Brabec Praha.

Jak na rekonstrukci koupelny Jak na rekonstrukci koupelny

Jaký je postup při rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra?

1) Konzultace v místě rekonstrukce, zaměření stavby, krátké představení Naší společnosti
Náš zástupce si s Vámi dohodne termín schůzky. Vždy se snažíme čas podřídit potřebám klienta, a proto respektujeme jeho požadavky na termín schůzky. Při tomto setkání vyslechneme představy a přání zákazníka k rekonstruované části bytu či domu. Současně s tím náš technik důkladně zaměří prostor rekonstrukce.

2) Vypracování kompletního rozpočtu prací a vybraného materiálu
Teprve na základě bodu č.1 jsme schopni Vám předložit kompletní zpracování cenové nabídky. Zaměření a vypracování cenové nabídky není klientovi účtováno.

3) Vizualizace koupelny a WC
Po zvolení změny dispozice prostor, volby zařizovacích předmětů a obkladů se zpracuje 3Dvizualizace. Tato služba je klientovi před podepsáním smlouvy účtována ve výši 1950 Kč vč. DPH Po podepsání smlouvy s naší společností je tato částka za zpracování vizualizace odečtena.

4) Podepsání smlouvy o dílo, vyřízení ohlášení či povolení stavby
Je-li klient rozhodnut provádět rekonstrukci s naší společností, uzavírá se na požadovanou práci smlouva o dílo. Součástí smlouvy je i zpracovaný rozpočet, kde je zakotven rozsah prací a výběr materiálu za předem dohodnutou cenu. V případě, že stavební úpravy vyžadují souhlas místního stavebního úřadu, vyřídíme vše za Vás na základě vystavení plné moci.

Po těchto výše uvedených bodech již nic nebrání zahájit stavební práce a celou rekonstrukci směřovat ke zdárnému konci.

Kontaktujte nás a nechte si od nás spočítat cenovou nabídku.

Další články,
které by vás mohly zajímat:

Všechny články

Pan Brabec a jeho tým naslouchali našim potřebám a náš byt konečně vypadá jako domov. Díky!

Jana Sklepáčová

Společnost Rekobyt Brabec odvedla kvalitní práci, celý tým pracoval profesionálně a s panem Brabcem byla skvělá komunikace. Doporučuji!

Ing. Josef Navrátil

Ačkoliv jsem měl původně svou představu, pan Brabec mme společně s designérkou přesvědčili, že s prostorem se dá pracovat daleko efektivněji a dostat z něj maximum.

Robert Němec

Vzhledem k mému časovému vytížení jsem uvítal, že firma Brabec jednala v podstatě samostatně a výsledek dopadl dle mého zadání. Spokojenost.

Tomáš Skořepa

Je neuvěřitelné, že z tak malé koupelny jde udělat do detailu promyšlené místo, kde se potkává každé ráno celá naše rodina. Moc se nám to líbí.

Gabriela Finková

Měli jsme z počátku obavy jak bude rekonstrukce probíhat, ale výsledek dopadl perfektně a s firmou Brabec jsme byli maximálně spokojeni. Děkujeme.

Rodina Ošťádalova

Chceme, aby se s námi naši klienti cítili jako doma. Těší nás, když se nám to podaří…